Facebook
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
   
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
logo

TEISED MEIST!

JUUNI 

Klient soovis Brite’i, aga ei mäletanud nime, siis kirjutas niimoodi:

„Minule palun jälle üks pudelitäis seda lemmikut imerohtu, mis mu elamisele uue kuue annab.“

 

 

VEEBRUAR 

Ma pesen juba aastaid ainult Swipe pesugeelidega, väga rahul olen. Samuti on geniaalne toode 30/60, lahustab kõik plekid, eriti lahe on vaadata, kuidas mustika plekid silma all ära kaovad. Ja super hea on Swipe Ball, riided püsivad kauem värsked.

Liina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

JAANUAR

Tere! 
Tahtsin Sulle teada anda, et mu vann ja vanniklaas ja plaadid ei ole juba ammu nii puhtad olnud. Toimis see kollane(BRITE) suurepäraselt ja see tuust (Bou Boul) ja see bambuslapp. Olen rohkem kui rahul. Aitäh veelkord!
Pildid enne ja pärast puhastamist.
Fotol on mingi kollakas varjund, aga reaalselt on täiesti briljantvalge.
Kõige rohkem olen üllatunud, et klaasilt tulid ka (5 korraga küll, aga siiski) maha need ammu sisse kuivanud piisad, mille puhul olin lootuse kaotanud, päriselt.
Aga mul nii hea meel tõesti, et minu vannituba on nüüd ilus.

 

NOVEMBER 

Tere ilusat hommikut,
Kas keegi on kuulnud/kasutab swipe tooteid??
Kas tõesti nii head kui räägitakse?

Tõepoolest, millegagi ei anna asendada. Kasutan juba kuuendat aastat. Alates aknapesust vaiba puhastamiseni.

Kust sa neid tooteid ostnud oled? Pead otsima müügiesindaja. Helista firmasse. Müügiesindaja toob kauba Sulle Tallinna piires kuhugi ära ka ja päris ruttu.

 

Mina kasutan ka swipe. Sinist üldpuhastusvahendit ja roosat Somthin Else parketi ja mööbli jaoks. Olen väga rahul.
Ja eriti meeldib mulle Bou-Boul, see metallist küürimiskäsn, väga mugav keraamilise pliidi jaoks.

Swipe nimeline üldpuhastusvahend on lemmik vist juba 20 aastat, lõpetan just teist pudelitäit kontsentraati. Mees vahetas peale katsetamist pool autokeemiat ka selle vastu.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

OKTOOBER 

Tänud SLIMmide eest! Fännan täiega!
Aitäh, leggingsid käes. Juba jalaski. Väga mugavad.


 

OKTOOBER 

Tere Sirje!

Kuidas läheb?

Mõtlesin, et kirjutan kui rahul olen ostetud Swipe pesuvahenditega! Suur aitäh! Muidugi ei hoidnud sellist infot enda teada ja tegin teie firmale pisut reklaami :). Üks minu ja ka Liina hea sõbranna soovis samuti endale neid "võlutooteid". Tegin uue tellimuse ja seal on juures ka tema asjad. Selgitasin, et ta saab edaspidi ise ka kodulehelt tellida.

Parimate tervitustega, Kadi

 

APRILL 

Aja jooksul olen ära proovinud pea kõik meil müügil olevad ja olnud villasele mõeldud pesuvahendid, aga ikka jälle pöördun tagasi vana armastuse "Silki" juurde. Lõhn, pehmus, mille see vahend villale annab ja tagatud puhtus - parim kombinatsioon! Ja ärge vaadake hinda - lõppkokkuvõttes tuleb pesukord väga mõistliku hinnaga.

Epp Hõrak, lõngahoolik

 

MÄRTS 

1. Tere!

Palun seda happelist Britet juurde.
Mitu aastat tagasi oli ehituspoes olemas vahend, millega köögipõranda heledad vuugid puhtaks sain. Järgmisel korral, kui seda vajasin, oli see vahend müügilt kadunud. Nüüd olen igasugu asju proovinud ja miski pole aidanud. Meeleheites proovisin Sinu vahendit (arvasin siiani, et see on ainult vannitoale sobiv, ehk lubjasette eemaldamiseks) ja ennäe, sain ka köögis vuugid taas särama!  Kõlab nagu teleshopi reklaamis :D.

Tervitades ja kaunist kevadet soovides, T.

2. Tere,

Minu pere õde oli puusa operatsioonil ja sel ajal köögis toimetades tema abikaasa avastas, et Bou-boul nuustikuga on väga hea kartuleid koorida. Näe, lase veel mees kööki.

lugupidamisega, esitleja R.

 

3. Tere,

Pesupulber white + 30:60 ja plekkide töötlemine (swipe1/3+somthin else 1/3+vesi1/3) ja vahel juhtub ime, vanad plekid lihtsalt haituvad.

Minu klient on rahul, sest köögikäterätikutelt kadusid ka vanad plekid, mis ei ole traditsiooniline, aga selline asi võib juhtuda.

Minul, jope millel oli 2 aastat vana plekk tomativartest (selline roheline), peale töötlemist Swipe-else lahusega ja pesemist white+30:60 kadus valgelt 2 aastat vana plekk, mis oli elanud üle juba mitu pesemist.

Teine rahulolev klient, kelle poeg on traktorist-autojuht ja uus jope sai eest määrdunud ning poest ostetud pesupulbrid ei avaldanud mõju, peale töötlemist swpe-else lahusega ( töötles lahusega ja lasi mõnda aega seista(minu soovitus) siis pesumasinasse pesemisvahend + 30:60 ja jope nagu uus. (Sellel inimesel on väga vana pesumasin).

Seega ikka soovitada swipe-else lahust plekkide töötlemisel, imed ei pea juhtuma, aga vahetevahel juhtuvad.

Eriti soovitan kui kodus lapsed või vanad inimesed ja riietele satub toiduplekke ning peale pleki tekkimist kohe ei pese riideid. Swipe-else lahusega töödelda kuivanud plekki, pesemisel kasutada lisaks pesemisvahendile 30:60 ja tulemus plekid haituvad .

Ühe kliendi väimees töötab saekaatris ja peale seda kui tema tööriideid on pestud whitega on kadunud spetsiifiline liimi lõhn tööriietelt peale pesu. Peale selle kui naine esimene kord pesi pesu Color Washiga, siis mees palus uuesti järgi küsida, kas see pesemisvahendi kogus on ikka õige, et lahjendad ja siis lisad nii vähe vahendit.

 

parimat soovides, esitleja Ulvi Kuusk ja tema 3 rahuolevat klienti, kes soovitavad toodet ka teistele oma tuttavatele.

 

4. Kliendil , kellel oli pidev probleem igemete veritsusega, kadus see Ürdihambapastat kasutades juba pärast kolmandat pesukorda. Seega kindel ja hea. Ja isiklikult võin öelda, et hambakivi selle pastaga ei teki.

Ilusat kevadet soovides, Ulvi

JUULI 

Tervitus,
Saunatasin ükskord ühes vanas saunas, seinad täitsa mustad juba...no mingi 40 aastat kasutuse olnud. Siis meenus mulle, et 30:60 juhendis oli kirjas, et valgenadab saunalaudu :) Nii ma proovisingi ja ime-ime, lausa puu muster tuli välja ja mustast, nõgisest saunas sai ilus hele saun :))
Kas sina oled juba katsetanud?

Kena suveootust, I.

MAI 

1. Tere,
Mul on ni ilusad puhtad aknad ja milline rõõm oli neid pesta:):):):) Tahtsin Sind tänada super soovituse eest, taaskord oled Sa mu elu nii palju lihtsamaks teinud. Ja no  need teised imevahendid (sinine Swipe ja Brite lahus). Ma olen niiiiiiiiii rahul. Aitäh aitäh aitäh!!!!:)
 
E.

2. Tere,

Pärnu Kiirabi kasutab juba aastaid Swipe-üldpuhastusainet kiirabiautode puhastamisel. Ja seda soovime jälle ja jälle.

R.

 

JUUNI

1. Tahtsin kõigiga jagada oma avastust.

Leidsin kodus terrassi kivide alt miljon sipelgat, kes olid ilmsete rünnakuplaanidega teel ukse poole. Jooksin tuppa, et mingit vahendit nende takistamiseks leida. Putukamürki mul ei olnud ja nii haarasin kapist esimese ettejuhtuva pihustipudeli, milleks oli Somthin Else. Pihustasin ja see mõjus otsekohe. Jäi ainult laibad kokku pühkida. Ja sipelgaid pole siiani sinna kivide alla tulnud. Ju see kleepuv pind neile ei sobi. Ja mis kõige tähtsam - see vahend pole ju mürgine! Ma muidugi ei tea, kuidas sellega pihustamine taimedele mõjub, aga toas/terrassil on ta võimas!

Ilusat sääserikast suve! Siiri

 

2. Tere!

Mina tahaksin ka kõigiga jagada oma vaimustust:)

Mõtlesin, et proovin ära pesta oma  suuretoa vaiba, mis on paksult täis ära kuivanud piima-, kõrvitsa ja mustikaplekke. Kuna mu väiksel poisil tuli toit kogu aeg üles, siis tulemuseks oligi ärakuivanud plekke täis vaip. Vaip seisis mitu kuud garaazis koos plekkidega ja nüüd viisin siis maale,et see ära pesta.

Tegin lahuse 30/60 ja sekka white, leotasin (järelkärus, kile peal) ja hõõrusin harjaga ja nüüd on vaip nagu uus - absoluutselt plekivaba. Ikka väga vinge värk küll!:):)Me siin mehega naljatasime, et hakkame ise vaibapuhastusteenust pakkuma:):):)siis ei peagi lapsed peale vaipade tava keemilist pesu nägupidi keemia sees olema.

Päikest, K.

 

Ühel meeskolleegil oli olude sunnil 3-aastane laps töö juures kaasas. Hetkeks tähelepanuta jäänud laps oli enda põsed pastakaga ära sodinud. Ehmatus oli suur, aga hetkeks. Somthin Else lahusega saime põsed kohe puhtaks.

Terv., M


Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com
Webbyt.com